Copyright 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Poznaj Sleek Shine Pro

 logomale

 

Kim jesteśmy?

 

Sleek Shine i Sleek Shine PRO są markami stworzonymi w 2015 roku. W ich ofercie znajdują się lakiery hybrydowe, preparaty i akcesoria do manicure i manicure hybrydowego. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych produktów cechował się ponadprzeciętną jakością i dawał maksimum satysfakcji z użycia.

 

Co chcemy osiągnąć?

 

Doskonale wiemy jaką przyjemność daje nieskazitelny klasyczny manicure, jak szeroki uśmiech wywołuje udana imprezowa stylizacja, ile satysfakcji potrafi sprawić zabawa kolorami, kształtem i formą. Celem jaki sobie narzuciliśmy jest umożliwienie naszym klientom uzyskanie tych efektów w sposób szybki, prosty i przy zachowaniu przystępnej ceny.

 

Na co zwracamy uwagę?

 

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych produktów. Lakiery Sleek Shine PRO produkowane są w oparciu o formułę 3free, co oznacza że nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników: formaldehydu stosowanego jako substancja utwardzająca, toluenu pełniącego rolę rozpuszczalnika oraz DBP używanego jako platyfikator. Lakiery i prepraty są wolne od tych składników.

Nie mniej ważna jest dla nas jakość i wytrzymałość produktów. Lakiery utrzymują się nawet do 3 tygodni, preparaty skutecznie wzmacniają lub usuwają manicure, a akcesoria są trwałe i doskonale spełniają swoją rolę.

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

 

Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych salonów kosmetycznych oraz zwykłych klientów, którzy szukają odmiany i powiewu świeżości w dziedzinie stylizacji paznokci.

 


Właścicielem marek Sleek Shine PRO i Sleek Shine jest:

PHU DARMAR

Ul. Kolonia 9

25-819 Kielce

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

 

 

Ścieżka powrotu

f t g m

Inspiracja kolorem!

Formularz kontaktowy